Masaż gorącymi kamieniami

Masaż gorącymi kamieniami

 

Masaż gorącymi kamieniami był znany już w starożytności. Naukowcy twierdzą, że technika masażu gorącymi i zimnymi kamieniami jest starsza niż akupunktura.

Masaż leczniczy kamieniami opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. W naszym ciele znajdują się ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Dawni lekarze chińscy i hinduscy opracowali szczegółowe mapy punktów energetycznych. Masaż gorącymi kamieniami pozwala na lepszy przepływ energii przez zmęczony lub chory organizm. Specjalne kamienie do masaży pobudzają także krążenie krwi i limfy w organizmie.

 
Masaże kamieniami są niezwykle pomocne dla ludzi, którzy prowadzą stresujący tryb życia. Dzięki leczniczym masażom unormujesz przemianę materii i poprawisz odporność organizmu.
 
Mimo pozytywnego wpływu masażu gorącymi kamieniami na organizm, istnieją przeciwwskazania do jego stosowania. Osoby, które są dotknięte zakaźną chorobą skóry, mają wysypkę lub otwarte rany, nie powinny korzystać z tej formy masażu. Niewskazane jest także poddawanie się zabiegom z użyciem gorących kamieni w okresie tuż po operacji, chemioterapii lub radioterapii. Również osoby podatne na tworzenie się skrzepów krwi powinny zrezygnować z masażu ze względu na ryzyko przemieszczenia się skrzepów. Jeśli chorujesz na serce, przed podjęciem decyzji o masażu gorącymi kamieniami koniecznie skonsultuj się z lekarzem.
 
RodzajCena bez karnetuCena w karnecie *Czas
Masaż gorącymi kamieniami całościowy12010060
Masaż gorącymi kamieniami plec806030
* 10 zabiegów – realizacja w ciągu 3 miesięcy, płatność przy pierwszym zabiegu, możliwosć zmiany zabiegu tylko 3 dni przed zabiegiem

K.K. Wielkiego 28

32-300 Olkusz

600 585 055

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Ustalane telefonicznie

Napisz do nas

gabinet@fizjomed-olkusz.pl