Masaż sekwencyjny uciskowy BOA

Masaż sekwencyjny uciskowy BOA

 

Dokuczają Ci problemy z krążeniem? Niezwykle często doznajesz uczucia spuchniętych oraz ciężkich nóg? Drenaż limfatyczny będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Nie tylko przyniesie Ci upragnioną ulgę, ale również przywróci prawidłowe funkcjonowanie układu limfatycznego oraz żylnego. Możesz go wykonać, gdy chcesz pozbyć się cellulitu, zlikwidować wszelakie obrzęki lub sprawić, by skóra była jędrna i elastyczna.

Drenaż limfatyczny w naszym Centrum wykonywany jest na nowoczesnym aparacie Lymphastim, który skutecznie działa na zasadzie sekwencyjnego masażu uciskowego. Opisany system z powodzeniem wykorzystywany jest w procesach rehabilitacyjnych, praktykach lekarskich oraz zabiegach kosmetycznych.

Masaż limfatyczny jest przyjemnym zabiegiem, który poprzez zastosowanie określonych technik ucisków i pocierania skóry przepycha nagromadzoną limfę, co likwiduje obrzęk i znacznie poprawia krążenie. W wyniku profesjonalnej symulacji odpowiednichczęści ciała następuje poprawa pracy komórek oraz regulacja krążenia. Odpowiednio przeprowadzony drenaż zapobiega niewydolności krążenia obwodowego w szczególności w obrębie kończyn dolnych — pozwala pozbyć się efektu zimnych stóp.

Masaż ciśnieniowy stanowi doskonały proces uzupełnienia opieki pooperacyjnej. Przede wszystkim pomaga pacjentom skrócić czas rekonwalescencji — powrócić do normalnego funkcjonowania i aktywności fizycznej. Zdecydowanie największą zaletą systemu Lymphastim są natychmiastowe rezultaty. Ponadto ta przyjazna forma terapii nie wymaga innej formy wsparcia farmakologicznego. Warto wspomnieć, że podczas drenażu limfatycznego nie masuje sięwęzłów chłonnych, tylko ich okolice. W trakcie ogólnego masażu ciała porusza się obszary: grzbietu, klatki piersiowej, brzucha, karku,głowy, twarzy, oraz kończyn dolnych. Wskazania do masażu limfatycznego to między innymi detoksykacja organizmu, obrzęk tłuszczowy, profilaktyka żylnej choroby zakrzepowo – zatorowej,cellulit, zespół ciężkich nóg.

Przeciwwskazania:
– ostra neuropatia i pleksopatia,
– ostry obrzęk płuc,
– ostry uraz tkanek miękkich, ostra zakrzepica żylna,
– choroby powodujące dekompensację układu sercowo-naczyniowego,
– padaczka,
– różyczka,
– stany gorączkowe,
– jaskra,
– niewydolność wątroby lub nerek,
– chorobyzakaźne,
– rozpoznana lub podejrzewana zakrzepica żył głębokich,
– zapalenie naczyń chłonnych,
– procesy powodujące niedrożność w obszarach objętych drenażem limfatycznym,
– osteosynteza lub wymiana stawu w rejonie objętym drenażem,
– wszczepiony rozrusznik serca,
– niejasne dolegliwości bólowe w rejonie jamy brzusznej,
– patologiczna ciąża,
– choroby nowotworowe

Poznaj moc uciskowego masażu
Chcesz odzyskać atrakcyjny wygląd? Zależy Ci na wymodelowaniu newralgicznych partii ciała, którym daleko do doskonałości? Masaż uciskowy BOA to rozwiązanie, którego efekty spełnią Twoje oczekiwania. Przeprowadzany za pomocą zaawansowanego sprzętu sprawia, że rezultaty pozytywnie zaskakują.

Na czym polega masaż uciskowy BOA?
Masaż BOA wykonuje się za pomocą specjalnie skonstruowanych rękawów wypełnionych powietrzem pod odpowiednim ciśnieniem. Wefekcie dochodzi do powstawania fal, które w sposób delikatny ale skuteczny uciskają ciało. Stopniowe wypełnianie się mankietów (począwszy od części ciała położonych najdalej serca) przypomina ruchy rąk masażysty. Nacisk wywierany jest najpierw na stopy, potem łydki, kolana i pośladki – aż do talii.

Aparat pozwala na przeprowadzenie masażu pneumatycznego, limfatycznego, klasycznego, pulsacyjnego czy rewersyjnego – według 15 różnych algorytmów dla kończyn górnych i dolnych. Dzięki temu zabieg można jeszcze precyzyjniej dopasować do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Kto może poddać się masażowi uciskowemu?
Masaż uciskowy to zabieg przeznaczony dla każdego, kto chce wymodelować sylwetkę, zlikwidować obrzęki czy usunąć cellulit przy jednoczesnym osiągnięciu stanu pełnej relaksacji. Masaż BOA świetnie sprawdza się również w przypadku osób z żylakami – z uwagi na fakt, że zabieg poprawia krążenie.Jeśli:chcesz wspomóc leczenie niewydolności żylnej,zamierzasz zapobiec niewydolności żylnej,odczuwasz obrzęki kończyn górnych po mastektomii,borykasz się z obrzękami kończyn dolnych,cierpisz z powodu żylaków,chcesz skrócić czas powrotu do pełnej sprawności po kontuzji,chcesz wymodelować sylwetkę i pozbyć się cellulitu,masaż uciskowy BOA jest dedykowany właśnie Tobie.

Pamiętaj jednak, że istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają możliwość skorzystania z zabiegu. Zalicza się do nich: nadciśnienie tętnicze, niewydolność nerek, zapalenie stawów, choroby skóry, nowotwory, epilepsję czy infekcje. Dlaczego warto zdecydować się na masaż uciskowy BOA?
Masaż uciskowy to działanie wielopłaszczyznowe. Z tego powodu można spodziewać się zaskakujących efektów nie tylko w kwestii odprężenia.Decydując się na masaż:redukujesz widoczność cellulitu,modelujesz ciało,wspierasz proces odchudzania kończyn,wspomagasz detoksykację,poprawiasz funkcjonowanie układu pokarmowego,likwidujesz obrzęki kończyn górnych oraz dolnych,szybciej dochodzisz do pełnej sprawności po kontuzjach i urazach,eliminujesz uczucie ciężkich nóg.Już po jednorazowym seansie odczuwasz znaczną poprawę. Ciało staje się ożywione i odprężone. Znikają obrzmienia i uczucie ociężałości

RodzajCena bez karnetuCena w karnecie *Czas
Masaż sekwencyjny uciskowy BOA rękawy605060
Masaż sekwencyjny uciskowy BOA rękawy504030
Masaż sekwencyjny uciskowy BOA spodnie706060
Masaż sekwencyjny uciskowy BOA spodnie605030
* 10 zabiegów – realizacja w ciągu 3 miesięcy, płatność przy pierwszym zabiegu, możliwosć zmiany zabiegu tylko 3 dni przed zabiegiem

K.K. Wielkiego 28

32-300 Olkusz

600 585 055

Zadzwoń do nas!

Godziny otwarcia

Ustalane telefonicznie

Napisz do nas

gabinet@fizjomed-olkusz.pl